12-12-2018, 13:24
Почаюємо про те, як "Ощадбанк" поставив Рашу "на счьотчік"; про те, чи можлива успішна банківська реформа; про більшовизм, популізм та решту "-ізмів" на "полі чудес" у "країні дурнів"; про те, чи "добро переможе зло", а чи корупція його з'їсть зсередини



