УКР РУС
Київ C
Курс валют
Всі новини
17-12-2018, 23:06
Вчені виявили в подвійній зоряній системі R Aquarii білого карлика, який "поглинув" свого сусіда – червоного пульсара. Відзначимо, зірки розташовані на відстані 650 світлових років від Землі, а на місці їх зіткнення утворилася супернова. Цей процес вдалося відзняти космічному телескопу Hubble.
14-12-2018, 11:24
13 грудня суборбітальний пілотований космічний корабель VSS Unity компанії Virgin Galactic уперше перетнув умовний кордон космосу, піднявшись на висоту 82,7 кілометра. Компанія Річарда Бренсона йшла до цієї мети 14 років, особливо активно – упродовж останніх двох.
12-12-2018, 03:14
Російські космонавти Олег Кононенко і Сергій Прокоп'єв закінчили роботу на зовнішній поверхні Міжнародної космічної станції і повернулися на борт. Загальна тривалість перебування екіпажу за межами МКС склала 7 годин 45 хвилин.
11-12-2018, 04:36
Другий в історії людства космічний апарат, зонд "Вояджер-2" вийшов у міжзоряний простір покинувший геліосферу Сонячної системи. Зонд запустили 40 років тому, розрахований він був всього на п'ять років, але працює до сьогодні.
Опрос
Вибори-2019: За кого голосуємо?
Фільм про хлопчика з Донбасу побореться за Оскар
Фіналісти шоу "МастерШеф 8" заручилися
Джефф Бріджес отримає почесний "Золотий Глобус"
Сет МакФрайлен пояснив, чому ніхто не хоче вести "Оскар"
Фільм "Смерть Сталіна" названо найкращою європейською комедією
Мультимедіа
СБУ викрила мережу Інтернет-провокаторів, найнятих спецслужбами РФ для поширення паніки в країні після введення воєнного стану (Відео)
У мережі з'явилося відео, як корабель РФ бере на таран українське судно
Біля Полтави "євробляхери" накинулися на двох водіїв фур – відео
З часом ще смішніші: топ-25 відеомемів, які вже стали класикою
Активісти принесли ящик горілки для журналістки Крюкової: що відомо – відео