УКР РУС
» » Сотні населених пунктів досі без світла – як Одещина оговтується від негоди
Всі новини

Сотні населених пунктів досі без світла – як Одещина оговтується від негоди

Близько сотні населених пунктів на Одещині досі лишаються без світла, а кількість урятованих із снігових заметів уже сягнула півтори тисячі людей. Після двох діб хуртовини – негода в регіоні нарешті вщухла. Дорожники вже відкрили рух трасами області. А місто оговтується від негоди. Журналістка "5 каналу" Ольга Дунська знає більше.


Третю добу дорожники намагаються розчистити обласні шляхи. Рятувальники та поліція допомагають витягувати із заметів автівки. Визволити вдалося вже півтори тисячі людей. О сьомій ранку перша перемога – рух для водіїв легковиків на шляху Одеса – Рені та Київській трасі відкрито. Однак проїхати намагаються й фури, через що утворюють нові затори.

"Працюють пости поліції, де треба звертати увагу на зустрічну смугу, об'їжджати місця заторів та їхати далі. На сьогодні в посиленому режимі на трасі Київ – Одеса працюють близько 47 одиниць техніки", – розповів начальник служби автодоріг в Одеській області Дмитро Рибалка.

По обіді відновлення сполучення чекають рейсові автобуси та маршрутки. Люди з валізами збираються на автовокзалі, сподіваються доїхати додому.

А от водій Володимир, що доїде до Болграду – не вірить. Долати треба трасу Одеса – Рені, звідки щойно вирвався його колега.

"Нікуди не їду. Йому пощастило, що він їхав попереду швидкої, і за рахунок цього він виїхав, а всі автобуси в Татарбунарах стоять, не можуть виїхати", – каже водій Володимир.

Чекають на зняття обмежень на в'їзд в Одесу водії фур. В автівках мешкають третю добу. Облаштувалися на заправках та вздовж узбіччя у передмісті.

Без світла й досі перебувають близько 100 населених пунктів.

В Одесі ж продовжують ліквідувати наслідки негоди. На допомогу комунальникам прийшли 250 військових. Місто розчищають поступово: спершу – під'їзди до інфраструктури – лікарень, шкіл та дитячих садків, тепер – взялися чистити біля будинків.

"Вже працюємо за наступним графіком: комунальні служби заходять у внутрішньоквартальні проїзди, на другорядні вулиці, техніка очищатиме опади, які накрили Одесу, а за дві доби випала двомісячна норма опадів", – повідомила директорка департаменту міського господарства Одеської міськради Наталія Мостовських.

І хоча прогнозами синоптиків на вихідних Одесу чекає сонячна погода з невеличкими дощами, прибирати місто після масштабного циклону комунальники будуть ще кілька днів.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, "5 канал"

Джерело: 5.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну