Про це інформує телеграм-канал "Таємниці футболу".
Також стало відомо, що COVID-19 діагностований гендиректору "Шахтаря" Сергію Палкіну. Офіційно інформація поки не підтверджена.
Раніше керівництво київського "Динамо" зверталося до "Шахтаря" у вівторок, 3 листопада, з проханням про можливе перенесення матчу цих команд. Причиною є велика кількість інфікованих коронавірусом футболістів київської команди. У донецькому клубі на пропозицію про перенесення відповіли відмовою.
Матч "Динамо" – "Шахтар" пройде у Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" 8-го листопада. Початок гри о 17:00.Хто захворів у "Динамо"
Як відомо, у київському клубі спалах COVID-19. Коронавірус виявили у восьми футболістів:
Денис Бойко
Георгій Бущан
Денис Гармаш
Міккель Дуелунд
Олександр Караваєв
Віталій Миколенко
Георгій Цитаїшвілі
Микола Шапаренко.
"Динамо" – лідер чемпіонату України після 8 турів. Кияни набрали 20 очок та на 4 бали випереджають "Шахтар". Джерело: 24tv.ua



