Гендиректор НСК "Олімпійський" Валентин Груздєв повідомив, що газон НСК в осінньо-зимовий період може не витримати навантаження через проведення на ньому матчів як "Динамо", так і "Шахтаря". Про це повідомляє Tribuna.com.
Хто доглядає за газоном
Видання Tribuna.com отримало відповідь від гендиректора НСК "Олімпійський" на офіційний запит.
Повідомляється, що НСК "Олімпійський" і "Шахтар" спільно проводять заходи з догляду за газоном спортивного комплексу, під час яких, серед іншого, використовується і обладнання донецького клубу.
Чи сприяє "Динамо" у догляді за газоном – не відомо.
Також у повідомленні йдеться, що попри насичений графік матчів "Динамо" і "Шахтаря" газон поки здатний витримувати таке навантаження.
Втім, із середини листопада і до початку квітня ситуація може ускладнитися через погоду і зниження температури, що не дозволить газону швидко відновлюватися.
"Шахтар" переїхав на НСК: що відомо
"Гірники" почали проводити домашні матчі у Києві на НСК "Олімпійський" після відновлення сезону 2019/2020, який був перерваний через карантин.
У "Шахтарі" вирішили недоцільним проводити матчі у Харкові на ОСК "Металіст", адже вболівальникам було заборонено відвідувати поєдинки.
У підсумку "Шахтар" та НСК "Олімпійський" уклали контракт терміном на 3 роки.
НСК "Олімпійський" є домашнім стадіоном для київського "Динамо". Повідомлялося, що "Шахтар" залишає для "Динамо" право першим обирати ігровий день, якщо матчі обидвох команд припадатимуть на одну і ту ж дату.
"Шахтар" з наступного сезону спробує спільно з керівництвом стадіону зробити на арені газон європейського рівня Джерело: 24tv.ua



