Єдиний нападник "Динамо" Супряга захворів на COVID-19 перед матчем з "Шахтарем", – ЗМІ - новини Динамо - Спорт 24

Форвард київського "Динамо" та збірної України Владислав Супряга перед матчем з "Шахтарем" заразився коронавірусом.

Про це інформує телеграм-канал "Таємниці футболу".


Також стало відомо, що COVID-19 діагностований гендиректору "Шахтаря" Сергію Палкіну. Офіційно інформація поки не підтверджена.

Раніше керівництво київського "Динамо" зверталося до "Шахтаря" у вівторок, 3 листопада, з проханням про можливе перенесення матчу цих команд. Причиною є велика кількість інфікованих коронавірусом футболістів київської команди. У донецькому клубі на пропозицію про перенесення відповіли відмовою.

Матч "Динамо" – "Шахтар" пройде у Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" 8-го листопада. Початок гри о 17:00.
Хто захворів у "Динамо"

Як відомо, у київському клубі спалах COVID-19. Коронавірус виявили у восьми футболістів:


Денис Бойко
Георгій Бущан
Денис Гармаш
Міккель Дуелунд
Олександр Караваєв
Віталій Миколенко
Георгій Цитаїшвілі
Микола Шапаренко.

"Динамо" – лідер чемпіонату України після 8 турів. Кияни набрали 20 очок та на 4 бали випереджають "Шахтар". Джерело: 24tv.ua