УКР РУС
» » Бірюков: Росія ніколи не була Україні другом і точно ніколи не стане – це буде "холодний мир"
Всі новини

Бірюков: Росія ніколи не була Україні другом і точно ніколи не стане – це буде "холодний мир"

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" радник Президента України, радник міністра оборони України Юрій Бірюков прокоментував заяву Петра Порошенка про те, що ворог прийшов до нас не по Крим, ворог прийшов до нас не по Донбас, ворог прийшов по всю Україну.

На запитання ведучої, чи буде тема захисту України ключовою наступні 5 років, Бірюков сказав: "У нас окупована частина території, тому ми, та частина політиків та суспільства, які не згодні на компроміс та мир за будь-яку ціну, ми маємо захищати Україну і говорити про звільнення окупованих територій – це наш обов'язок. Так, у нас є такі ура-патріоти, як кричать, що давайте організуємо наступ. І що, закидаємо Донецьк трупами наших військовослужбовців і попутно знищимо кілька десятків тисяч мирного населення, що там залишилось? Тому в цьому плані я не думаю, що щось може змінитися. Вибрано політико-дипломатичний шлях, вибраний шлях посилення ЗСУ, які стримують Росію, адже Росія не хоче спинятися, вона хоче йти далі. Історія з Керченською протокою показує, що РФ готова йти далі, і що її стримує – це ЗСУ та різні правоохоронні відомства. Із того, що я розумію. Думаю, захід зараз чекає результатів Президенських виборів, перш ніч почати новий дипломатичний виток, щоб зрозуміти, чого хоче український народ. Бо ж деякі політики пропонують записати звернення Путіну і домовлятися десь там посередині".


Бірюков також спрогнозував, як складатимуться відносини з Росією далі і чи чекати "холодного миру" на найближчі 5 років: "Я думаю, що для більшості тих, хто стикнувся всерйоз з Росією на війні. Мене особисто влаштує мир після нашої перемоги і для мене він завжди буде холодним. Я все своє подальше життя буду вважати РОосію ворогом. Зараз активним ворогом. Навіть коли там зміниться влади, люди та озвучувані напрямки розвитку, пробачте, минулі 300 років і ці п'ять, які вже пережили ми, наше покоління, ну тут уже остаточно мають отре звити нас, що поряд із нами, біля нашого кордону країна-агресор, не друг, ніколи ним не була по суті, і точно ніколи не буде. Це буде "холодний мир".

Джерело: 5.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну