Російські спецслужби використовують крайні праві та ліві сили для дестабілізації відносин між Україною і Польщею.
Це один із елементів гібридної війни, яку провадить Кремль. На цьому наголосив надзвичайний і повноважний посол України в Польщі Андрій Дещиця під час 12-го Форуму "Україна-Європа" в Польщі.
Подібну політику Кремль проводить і для дестабілізації ситуації і в інших країнах Європи, зазначив дипломат.
"Російські спецслужби також діють у Польщі. Пробують використати крайні праві, крайні ліві сили для того, щоб внести напруження в польсько-українські відносини, щоб послабити позиції Польщі в Європейському союзі. Але в Польщі є такий собі імунітет проти Росії. Вони знають що таке Росія, яку загрозу вона несе", – прокоментував Дещиця.
Учасники форуму закликали політиків спільно діяти проти гібридних атак Москви.
Джерело: 5.ua


