Інформація про те, що начебто Ощадбанк братиме комісію з отримувачів монетизованих субсидій не відповідає дійсності. Про це йдеться на сторінці Урядового порталу у Facebook.
"Кажуть, начебто Ощадбанк братиме комісію з субсидіантів. Офіційно спростовуємо ці чутки: жодних комісій банк не братиме", – сказано у тексті повідомлення.
Крім того, там пояснили, що мешканці сільської місцевості, які хочуть взяти участь у монетизації, не повинні їхати у відділення Ощадбанку, якщо він не представлений у їхньому населеному пункті.
"Через уповноваженого представника управління соцзахисту у сільській/селищній раді можна передати новий пакет документів – у травні 2019 року всім діючим субсидіантам, або новим цьогорічним заявникам – і фахівці зроблять все самостійно", – зазначили урядовці.
Джерело: 5.ua


