УКР РУС
» » В Одесі під стіни держустанови прийшли лицарі в обладунках: чого вимагали
Всі новини

В Одесі під стіни держустанови прийшли лицарі в обладунках: чого вимагали

Зо два десятки лицарів в обладунках прийшли під стіни держустанови в Одесі. Вимагали від чиновників не виселяти їх із приміщення для тренувань. Чи вдалося лицарям відстояти свою фортецю та через що виселяють прихильників середньовічних боїв, розкаже Ольга Дунська.


Своє звернення до чиновників Одеського департаменту комунальної власності підготували учасники клубу історичного фехтування. Близько десяти років збірна тренується в орендованому приміщенні, яке перебуває в комунальній власності міста. 15 грудня господарський суд наказав їм звільнити приміщення.

"Ми повинні рішення суду виконувати, яке набере чинності 15 січня – через тижні 2-3. Що робити далі – ніхто не пояснював. Ці хлопці – члени збірної – повинні проявити себе на Чемпіонаті світу, який буде через півроку. Тренування під питанням", – пояснює учасник клубу історичного фехтування та реконструкції "Тангар" Олексій Кравцов.

Фехтувальники бідкаються, тренуватися просто неба неможливо через погоду, а швидко знайти спортзал площею 100 квадратних метрів – нелегко.

"Для боях в залізі потрібна хоча б мало-мальськи підготовлена підлога цементна, так як через падіння більшість залів не дуже хочуть пускати, бо травмується м'яке покриття, дерев'яне. Більш того, поштовхи в стіну – поява надщерблень, а жоден спортзал цього не хоче", – пояснює учасник клубу історичного фехтування та реконструкції "Тангар" Вячеслав Бройт.

Почувши брязкіт обладунків, до лицарів вийшли чиновники. Вони пояснили: виселяти фехтувальників ніхто не має наміру. Вимагають лише переукласти договір оренди – з фізичної особи на громадську організацію.

"Ніхто не буде виселяти громадську організацію, яка займає певне політичне значення в місті. До цього орендарем була фізична особа підприємець, суб'єкт госпдіяльності, тому виникла заборгованість по оплаті, але після того, як громадська організація візьме в оренду, там і інші ставки, і є варіант отримання пільги на сесії міськради за 1 грн/рік", – пояснив заступник начальника юридичного управління Одеського департаменту комунальної власності Валерій Мікуленко.

Борг за оренду приміщення клуб уже сплатив. Чиновники та фехтувальники домовилися про ще одну зустріч – у п'ятницю. Тоді ж і обговорять умови подальшої оренди приміщення.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, "5 канал"

Джерело: 5.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну