У вівторок, 11 грудня, на Закарпатті, в Мукачівському районі, через розгерметизацію в системі нафтопроводу вилилася сира нафта на 250 квадратних метрів. Проте загрози забруднення річок немає. Про це повідомив голова Закарпатської Облдержадміністрації Геннадій Москаль.
Відомо, що через розлив нафти забруднилася територія на 250 квадратних метрах. На місце виїхали аварійні бригади. Крім того, аби запобігти поширенню забруднення, поруч викопали ями-уловлювачі, з яких нафту відкачують у цистерни.
Відстань прориву труби до найближчого житлового будинку – близько кілометра, загрози забруднення водойм немає, сказав Москаль.
До того ж голова Закарпатської Облдержадміністрації додав, що не виключено, що вилив нафти стався внаслідок несанкціонованої врізки. Однак остаточна причина розгерметизації нафтопроводу буде відома пізніше.
Джерело: 5.ua


