УКР РУС
» » Не панікувати: що не варто робити українцям під час воєнного стану
Всі новини

Не панікувати: що не варто робити українцям під час воєнного стану

Радник Міністра оборони України Юрій Бірюков написав у Facebook, що правовий режим воєнного стану передбачає різні обмеження, які складаються з 24 пунктів.

"Так ось, при ухваленні рішення про введення воєнного стану, окремо прописується, які з цих 24 пунктів будуть застосовані", – йдеться у повідомленні.

Він також наголосив, що ніяких обмежень свободи слова або скасування проведення виборів в березні 2019 не планується.

Журналіст Віталій Гайдукевич також закликав не панікувати. Для цього віннаписав на своїй сторінці у Facebook пам’ятку і побажав усім "холодної голови". Далі дослівно.



Воєнний стан має схвалити Рада. Там є пункти, вони можуть задіюватися вибірково.



Не треба бігти знімати готівку, депозити, купувати бензин, долари, сухарі все це нікуди не дінеться – не грайте на руку спекулянтам та ІПСО окупанта.



Мобілізації не буде (поки). Ніхто не зніматиме з потяга в ЗСУ, тому не треба бігти в бік польського кордону, та й там «бляхер»и тусять – закрито.



Якщо Рада схвалить воєнний стан, то це не пожиттєво. Є термін дії – 60 діб. Далі по ситуації.



Категорично не треба патякати язиком про пересування військової техніки і особового складу. Фраза "кума з Великих Підштаньків і всю бригаду штукатурів вивезли на полігон такий-то" – теж зло. Менше тексту.



Не можеш допомогти армії, не придатний до служби – працюй де ти є, сплачуй податки, зберігай спокій, не пиши в Фейсбучику ідіотських дописів про "всьо пропало".



Окрім агресії збройної (нагадую – від 2014 року вона є, сьогодні просто новий ракурс), є війна інформаційна – усі, хто діє всупереч національній єдності – мразота, або на зарплаті. Вирішуй, хто ти.



Хочеться написати зойк – піди погуляй годинку. Повернешся – напишеш, якщо воно ще буде актуально. А краще не засмічувати стрічку несуттєвим.



Не треба продукувати абсурдні поради, що слід було робити – займися своєю справою. Ти не Нельсон, не Айк, не МакАртур... Помовч.



Все може бути як гірше, так і краще. Україна обмежена в ресурсі "ходів". Зараз багато що залежить від наших партнерів. Тож знов – помовч.

Холодної голови усім нам.

Нагадаємо, ранком 25 листопада корабель РФ протаранив український буксир в районі Керченської протоки. Внаслідок зіткнення в українського судна було пошкоджено головний двигун та обшивка. Згодом стало відомо: РФ перекрила Керченську протоку та підняла в небо вертольоти. 

Надвечір неділі з'ясувалося, що РФ застосувала зброю проти корабля ВМС ЗС України, було поранено українського моряка. Малі броньовані артилерійські катери, вражені вогнем противника, втратили хід. Українські судна було захоплено Росією. 

Також дивіться фотогалерею:

/ 5 канал
/ Facebook / СБУ
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ Facebook / СБУ
/ https://narodna-pravda.ua/
/ 5 канал
/ 5 канал Джерело: 5.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну