У вільний від тренування час Марина Бех-Романчук вирішила відвідати місто Памуккале, що славиться своїми термальними джерелами.
Місцеві схили тут покриті білим травертином. Саме на їх фоні і вирішила зробити фотографію спортсменка. Її засмагла шкіра особливо виділялася на цьому фоні в білому бікіні.
[media=https://www.instagram.com/p/CII-cqMnGPe/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]
Відпочивала на термальних басейнах дівчина не сама. Разом з нею там був і її чоловік – плавець Михайло Романчук.
[media=https://www.instagram.com/p/CIDcVSZHNBG/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]
Джерело: 24tv.ua



