Луческу в ефірі Radio Anch'io Sport пояснив своє рішення покинути "Динамо". Як повідомляє TMW, рішення Луческу було спричинене реакцією ультрас "Динамо".
Справа не в грошах, а в житті
75-річний тренер не хотів залишатися у "Динамо", якщо фанати команди не сприймають його.
Я подав у відставку, тому що не хотів сидіти на тренерській лаві, якщо мене не приймають. Справа не в грошах, а в житті. Я все ще можу багато зробити у футболі, тому вирішив повернутися. Президент покликав мене допомогти команді, я не знав, що фани були проти. З цієї причини я подав у відставку, але мене покликали назад і я повернувся,
– сказав Луческу.
За словами румунського тренера, "Динамо" ще не досягло рівня, щоб бути конкурентоспроможним.
"Ми виграли Суперкубок України, потім кваліфікувалися у Лігу чемпіонів. Але ми ще не досягли того рівня, щоб бути конкурентоспроможними", – сказав Луческу.
Що відомо про прихід Луческу у "Динамо"
Румунський тренер очолив "Динамо" 23 липня 2020 року. Луческу протягом 12 років очолював донецький "Шахтар" – принциповий конкурент "Динамо".
Ультрас київського клубу та деякі легенди "Динамо" негативно зустріли прихід Луческу.
Під цим тиском Луческу подав у відставку, однак президенту "Динамо" Ігорю Суркісу вдалося вмовити Луческу залишитися у команді.
З новим тренером "Динамо" провело 12 матчів: 9 перемог, 2 нічиї та одна поразка. Джерело: 24tv.ua



