Хорошу звістку про одужання повідомляє видання Sport.ua. Тренери останнім часом перебували на самоізоляції через позитивні тести на коронавірус.
Команда тренується під керівництвом спеціалістів, однак, за рекомендацією медиків, на найближчий виїзний поєдинок "Волині" проти "Кременя", обидва тренери з метою безпеки не поїдуть.
Раніше повідомлялось, що у обох фахівців виявили коронавірус. 41-річний тренер і його асистент Андрій Сапуга були відсутні на матчі 20-го туру Першої ліги проти "Чорноморця".
Тлумак був не єдиний хворий у "Волині"
У результаті тестування коронавірус було виявлено ще у двох працівників. Про це повідомлялося ще 23 червня.
Два позитивні тести здали члени тренерського штабу "Волині". Натомість всі футболісти луцького клубу здорові. Джерело: 24tv.ua



