УКР РУС
» » Життя покинуло їх просто на посту: в околицях Золотого-4 трагічно загинули двоє армійців
Всі новини

Життя покинуло їх просто на посту: в околицях Золотого-4 трагічно загинули двоє армійців

Російській окупанти намагаються вибити Об'єднані сили з хутора Вільного – це найближча до ворога частина селища Золотого-4. У неділю, 7 квітня, там загинули двоє українських захисників, понеділок теж минав напружено. Репортаж з передової.


Окупанти зустрічають журналістів "5 каналу" в околицях Золотого-4 активним обстрілом.

"Гадки не маю, чого така стрілянина. Активізувалися дуже сильно. Може, це вибори. Може, політика. Завжди під літо, коли зеленіє, починається", – знизує плечима армієць Антон.

Його побратим Олександр додає: "Почала працювати стрілецька зброя, великокаліберні кулемети, 12,7 мм і 14,5 мм. Аж до тієї протитанкової стрілецької зброї. АГС. Міномет по мирних мешканцях клав".

На цій ділянці фронту в ніч проти неділі, під час ворожого обстрілу, загинули двоє бійців. Один із них – 21-річний Дмитро Стрекневий – був земляком та другом Антона.


Розповідає: "Він для мене був другом, братом, побратимом. З ним в один день ішли на контракт. В мене слів немає… Він був на бойовому посту, на посиленні. Так вийшло, що вночі працював снайпер. Дімка довго не страждав. Влучання в шию, в артерію".

Військовослужбовець Ігор пояснює: "Почали працювати снайперські групи, які спеціально провокують обстріли в ході проведення бойових дій. Особливо, коли йде зміна, яка стоїть на посту. І снайпери починають провокувати на бойові дії, щоб ми давали у відповідь обстріли".

Другий загиблий – Іван Лисиця – намагався захистити побратима. Вже пораненим підбіг до кулемета, щоб дати відсіч ворогу. Життя покинуло його просто на посту.


"Ванька, другий, з останніх сил намагався добігти до кулемета, зробити чергу, попередити товаришів. Так і впав біля нього. Це дуже важко", – згадує Антон.

Сам армієць родом зі Сватівщини Луганської області. Контракт підписав два роки тому, щоб не пустити ворога до рідного села. Війна для нього, як і для полеглого Дмитра – боротьба за свою землю.

Наголошує: "За свою Луганщину, за свою землю, за свій народ. У мене вдома діти, брати, сестри. Хто їх буде захищати".

Олександр підтримує: "Щоб вже швидше цю погань знищити або вигнати з нашої землі. І щоб їх не було. Я думаю, на цьому наша місія буде завершена".

Армійці припускають, що ворог активізувався через значні втрати, яких зазнав на Попаснянському напрямку.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"



"Відпросився у командира": як святкують весілля на передовій – ФОТО

/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
Джерело: 5.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тіна Кароль вийшла із сервісного центру МВС із перемогою
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну