Обшуки у міськраді Сум. Слідчі дії проводять у межах розслідування смерті дитини у ліфті на початку січня. Подробиці "5 каналу" повідомила речниця обласного прокурора.
"Триває слідство за фактом загибелі малюка в одному з місцевих міських ліфтів із метою встановлення істини. А також причетних осіб, дії яких призвели до таких трагічних наслідків. Прокуратура отримала санкціонований дозвіл на проведення обшуків у сумській міській раді. Зокрема, в одному з департаментів та в одного з заступників міського голови. Отримані документи будуть проаналізовані та відповідно буде надана правова оцінка діям певних посадових осіб", - пояснила речниця Наталія Науменко.
Трагедія з ліфтом сталася 2 січня, коли дідусь та мати з дитиною поверталися з прогулянки. На підйомнику вони доїхали до 9-го поверху, утім, коли чоловік намагався вивезти візочок із дитиною, кабіна з відчиненими дверима раптово поїхала донизу. Малюка затисло – він помер.
З'ясувалося, що підйомник у 2017 році перебував на капітальному ремонті, однак вже через півроку мешканці будинку почали нарікати на його несправність. У переддень Нового року майстер замінив програму автоматизованої системи роботи ліфта і внаслідок цього той почав працювати несправно. За фактом затримали співробітника, а також директора "Міськсумиліфт".
Джерело: 5.ua


