Державна екологічна інспекція у Тернопільській області через суд хоче заборонити діяльність місцевого підприємства у зв'язку з облаштуванням стихійного скотомогильника під Тернополем. Про таке повідомив "УНІАН".
Слід зазначити, що 11 – 12 лютого їхніми інспекторами було проведено позапланову перевірку ТОВ "Біобластер" на території Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району.
Під час огляду було встановлено, що в силосних ямах та за їх межами (при в'їзді до силосних ям) виявлено побічні продукти тваринного походження (кістки, голови), а у силосній ямі виявлено установку для спалення, що не передбачено проектом.
"На директора ТОВ "Біобластер" за допущення забруднення земельної ділянки в районі силосних ям складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.ст.52, 188-5 КУпАП. Після проведення аналізу відібраних проб землі буде зроблено розрахунок збитків за забруднення земельної ділянки площею 400 м кВ", – йдеться у тексті повідомлення.
За неодноразові порушення вимог природоохоронного законодавства ТОВ "Біобластер" готується позов до Тернопільського окружного адміністративного суду про заборону діяльності товариству.
Крім того, великоберезовицькому селищному голові надіслано пропозицію про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень ТОВ "Біобластер".
Головному управлінню Держгеокадастру у Тернопільській області надіслано лист про вжиття заходів реагування в межах компетенції щодо самовільного користування земельною ділянкою під силосними ямами.
Джерело: 5.ua


