Про таке заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак.
"План передбачає спільну співпрацю між ОБСЄ і місією ООН, які мають включати поліцейські та військову складову та міжнародну адміністрацію. Він (Сайдік – ред.) пояснюють тим, що місія ОБСЄ не має права проводити вибори, може тільки бути спостерігачем і надавати свої оцінки, а місія може. Пропонують, щоб цю угоду було підписано в рамках Норманської четвірки. Тобто Росія та Україні та гарантія Німеччини й Франції", – йдеться у повідомленні.
"Якщо все так, як він каже, то це продовження ініціативи Порошенка про міжнародну миротворчу місію ООН, яка повинна була повністю забезпечити мир, контроль над кордоном з боку міжнародних військ і поліцейську місію та міжнародну адміністрацію, яка би займалася забезпеченням життєдіяльності нині окупованих територій і підготовку до проведення виборів", – сказав він.
Гримчак при цьому нагадав, що треба не забувати, що Росія ігнорує заклики до припинення вогню на Донбачі. При цьому додав: "Єдине, що вселяє що вселяє непевний оптимізм, це те, що обговорення було в рамках, я так розумію, політичних директорів "Нормандської четвірки" і поки що, наскільки мені відомо, не було жодних заперечень із жодного боку і в першу чергу з боку Російської Федерації".
Для чого приїде міжнародна місія в України, дивіться пояснення Гримчака у повному відео інтерв'ю:
Дивіться також фотогалерею за темою:
ОБСЄ показала військову колону, що увійшла до окупованого Луганська – фоторепортаж
/ ОБСЄ / ОБСЄ / ОБСЄ / ОБСЄ / ОБСЄ Джерело: 5.ua








