"Чорно-білі" традиційно зібралися на навчально-тренувальній базі в районі Великий Луг Запоріжжя, де провели перші в цьому році збори й обговорили найближчі плани.
Як інформує офіційний сайт клубу, Сілас і Богдан Михайличенко, про перехід в інші клуби яких були розмови у персі, залишаються у "Зорі". Обидва гравці перебувають на зборі команди.
У дубль переведений Олександр Сваток. Швидше за все, гравець не відправиться з луганцями на збори. Також у клубі повідомляють, що буде припинено співпрацю з оборонцем Василем Приймою. Футболіст теж не присутній на зборі.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



