"Зоря" розриває контракт з оборонцем, але зберігає двох лідерів

У понеділок, 14 січня, офіційно завершилася відпустка у футбольного клубу "Зоря". Луганці останніми з учасниць Прем'єр-ліги завершили свої зимові канікули.

"Чорно-білі" традиційно зібралися на навчально-тренувальній базі в районі Великий Луг Запоріжжя, де провели перші в цьому році збори й обговорили найближчі плани.

Як інформує офіційний сайт клубу, Сілас і Богдан Михайличенко, про перехід в інші клуби яких були розмови у персі, залишаються у "Зорі". Обидва гравці перебувають на зборі команди.

У дубль переведений Олександр Сваток. Швидше за все, гравець не відправиться з луганцями на збори. Також у клубі повідомляють, що буде припинено співпрацю з оборонцем Василем Приймою. Футболіст теж не присутній на зборі.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua