Нападник у програмі "Мильний футбол" від Football Hub розповів, що, вибираючи між "Шахтарем" і "Динамо", перейшов би в київський клуб.
"Звичайно, є різниця, є переваги. Колишніх динамівців не буває. Так що це риторичне питання. Все-таки "Динамо", – сказав Есеола.
Нагадаємо, що Есеола був гравцем"біло-синіх" у сезоні 2009/10, однак за київський клуб не зіграв жодного матчу.
Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua



