Колишній президент УПЛ Володимир Генінсон може стати віце-президентом "Динамо" по роботі з уболівальниками.
Про це повідомив журналіст Кирило Крижанівський, який посилається на власні джерела.
Сам Генінсон в інтерв'ю декілька днів тому заявив: "Ви здивуєтеся, як "Динамо" з лютого буде працювати з уболівальниками".
Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua



