Суркіс готує нове призначення у "Динамо"

Президент київського "Динамо" готує зміни в менеджменті своєї команди.

Колишній президент УПЛ Володимир Генінсон може стати віце-президентом "Динамо" по роботі з уболівальниками.

Про це повідомив журналіст Кирило Крижанівський, який посилається на власні джерела.

Сам Генінсон в інтерв'ю декілька днів тому заявив: "Ви здивуєтеся, як "Динамо" з лютого буде працювати з уболівальниками".

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua