Санкції, які західні країни ввели проти Росії за порушення нею міжнародних норм і домовленостей, завдали величезної шкоди російській зовнішній торгівлі, заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.
"Через санкції, які були введені відносно нашої країни, і наших, звісно, у відповідь заходів наша торгівля з європейськими та деякими іншими країнами втратила приблизно 100 млрд доларів", – сказав він в інтерв'ю російському телебаченню в прямому ефірі 6 грудня.
Оцінивши втрату світової економіки від санкцій в півтрильйона доларів, Медведєв назвав санкції "явищем сучасного життя" і зазначив, що "нічого хорошого в цьому немає". Незважаючи на це, він визнав, що Росія свої санкції скасовувати не збирається.
"Оскільки вони залишаються, ми, природно, зберігаємо всі ті рішення, які були прийняті", – додав російський прем'єр.
При цьому він упевнений, що, з іншого боку, санкції в чомусь йдуть економіці на користь.
Варто зазначити, що, згідно з інформацією Федеральної митної служби РФ, зовнішньоторговельний оборот Росії 2017 року становив 584 млрд доларів.
Джерело: segodnya.ua


