Астана – Динамо 0:1
Гол: Вербіч, 29
Єдиний гол у матчі було забито на 29-ій хвилині. Відзначився Вербіч, який пробив з під захисника. Голкіпер гостей Еріч не справився з цим ударом.
Завдяки цій перемозі "Динамо" очолило групу K Ліги Європи. І тепер вийде у плей-офф турніру з першого місця.
Детальніший огляд матчу очікуйте згодом Джерело: 24tv.ua



