"Динамо" перемогло "Астану" та вийшло в плей-офф Ліги Європи з першого місця

У матчі київського "Динамо" проти "Астани" на виїзді у Казахстані єдиний гол вирішив усе в цьому матчі. Його вистачило "Динамо" для того, щоб обіграти суперника та очолити групу Ліги Європи.

Астана – Динамо 0:1
Гол: Вербіч, 29

Єдиний гол у матчі було забито на 29-ій хвилині. Відзначився Вербіч, який пробив з під захисника. Голкіпер гостей Еріч не справився з цим ударом.

Завдяки цій перемозі "Динамо" очолило групу K Ліги Європи. І тепер вийде у плей-офф турніру з першого місця.

Детальніший огляд матчу очікуйте згодом Джерело: 24tv.ua