В Норвегії відбулося завершення військових маневрів НАТО Trident Juncture("Єдиний тризуб"), які стали найбільшими після закінчення холодної війни, і керівництво Північноатлантичного альянсу вже дуже високо оцінило отриманий досвід, пише Deutsche Welle.
"Ми тут багато чому навчилися", – заявив командувач ВМС США в Європі і в Африці адмірал Джеймс Фогго, резюмуючи підсумки навчань.
У навчаннях взяли участь близько 50 тис. учасників з 31 країни (29 держав НАТО, Фінляндії і Швеції). З них кожен п'ятий - був військовослужбовцем бундесверу. Також в маневрах були задіяли близько 150 літаків і 60 кораблів, включаючи американський авіаносець "Гаррі Трумен".
Варто відзначити, що всім країнам ОБСЄ, включаючи Росію, запропонували відправити своїх спостерігачів на Trident Juncture.
Нагадаємо, що військові навчання Trident Juncture 2018 проходили в на території Норвегії, в Балтійському морі і північній Атлантиці з 25 жовтня по 7 листопада.
Як ми вже писали, "Гаррі Трумен" став першим за 30 років американським авіаносцем, який увійшов у води Арктики.
Джерело: segodnya.ua


