УКР РУС
Всі новини

Безпека та гігієна під час доїння ВРХ

Важливість гігієни вимені

Дотримання гігієни вимені під час доїння великої рогатої худоби (ВРХ) є ключовим аспектом забезпечення якості молока та здоров'я тварин. Використовуючи засоби MOOZA для гігієни вимені ви значно знизите ризик інфекцій і захворювань, що можуть виникнути у процесі доїння.

Основні принципи безпеки під час доїння

 1. Чистота приміщення: Приміщення для доїння повинне бути чистим та добре провітрюваним. Регулярне прибирання та дезінфекція допомагають уникнути накопичення бактерій.
 2. Особиста гігієна працівників: Працівники повинні ретельно мити руки перед доїнням, використовувати спеціальний одяг та рукавички.
 3. Підготовка вимені: Перед доїнням вим'я потрібно ретельно мити теплою водою з додаванням спеціальних засобів для гігієни, наприклад, MOOZA.
 4. Контроль за здоров'ям тварин: Регулярне ветеринарне обстеження допомагає вчасно виявити захворювання та запобігти їх розповсюдженню.

Техніка безпечного доїння

 • Машинне доїння: Використання сучасних доїльних апаратів знижує контакт людини з молоком, що сприяє зменшенню ризику зараження.
 • Ручне доїння: Вимагає особливої уваги до гігієни рук та вимені. Після кожної корови необхідно змінювати рукавички та мити руки.

Інфекційні ризики та їх запобігання

 • Мастит: Одне з найпоширеніших захворювань вимені, яке викликається бактеріями. Запобігти маститу допомагають регулярні гігієнічні процедури та використання антисептичних засобів.
 • Мікробне забруднення молока: Вимагає дотримання суворих санітарних норм під час доїння та зберігання молока.

Гігієна вимені корів та прилади, які використовуються для цього


Гігієна вимені корів є невід'ємною складовою процесу доїння, яка впливає на якість молока та здоров'я тварин. Важливою частиною є використання різноманітних приладів та засобів, що забезпечують чистоту та безпеку.

 1. Автоматичні системи очищення вимені: Ці системи забезпечують ретельне очищення вимені перед доїнням. Вони використовують теплу воду та дезінфікуючі розчини, що знижують ризик інфекцій.
 2. Портативні мийки для вимені: Ці прилади дозволяють ефективно мити вим'я безпосередньо перед доїнням, забезпечуючи швидкий та зручний процес очищення.
 3. Спеціальні щітки для очищення вимені: Використовуються для механічного видалення забруднень та масажу вимені, що покращує кровообіг та підвищує якість молока.
 4. Антисептичні засоби: Різноманітні дезінфікуючі розчини та гелі, що наносяться на вим'я перед та після доїння, знижують ризик розвитку бактерій та запобігають виникненню маститу.
 5. Інфрачервоні лампи: Використовуються для підсушування та додаткової дезінфекції вимені після миття, забезпечуючи повну гігієну.
Дотримання гігієни та безпеки під час доїння ВРХ є обов'язковою умовою для отримання високоякісного молока та збереження здоров'я тварин. Перевірені засоби для дотримання гігієни вимені можна придбати в інтернет-магазині Tech-Area, що допоможе значно підвищити ефективність та безпеку цього процесу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Дуейн Джонсон подарував ще один автомобіль
Девід Бекхем показав свою нову іграшку – створену спеціально для нього Maserati MC20 Fuoriserie Edition
Олександр Усик познайомився з найдорожчими автомобілями сучасності
Ілон Маск став "Людиною року" за версією журналу Time
Уилл Смит признался, что хотел уйти из жизни из-за домашнего насилия в семье
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну