УКР РУС
» » Лабораторія Сінево інвестувала 500 тис. євро у запуск нової лабораторії в Херсоні
Всі новини

Лабораторія Сінево інвестувала 500 тис. євро у запуск нової лабораторії в Херсоні

10 серпня 2021 р. Київ, Україна. – Найбільша в Україні мережа лабораторій "Сінево" запустила нову сучасну лабораторію в Херсоні. Загальні інвестиції в проєкт склали близько 500 тисяч євро.

Лабораторія запущена на базі медичного центру "Taurt Medical" і буде обслуговувати як клієнтів клініки, так і замовлення клієнтів "Сінево" в Херсонській області.


"За останні три роки "Сінево" на 30% збільшила кількість виконуваних тестів, і ми продовжуємо рости по 20% на рік. Тому відкриття нової лабораторії в Херсоні – логічний крок в продовженні нашої стратегії щодо подальшого зростання компанії", – прокоментував Микола Бутенко, директор з розвитку "Сінево".

Бутенко підкреслив, що потужності лабораторії дозволяють виконувати понад 400 тисяч тестів на рік. І крім Херсонської області, в найближчих планах виконувати замовлення для клієнтів "Сінево" з Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської і Донецької областей.

"Завдяки тому, що частина аналізів тепер буде виконуватися на місці, ми зможемо істотно скоротити час на логістику. Це дозволить ще швидше видавати результати нашим клієнтам",– додав Бутенко.

У лабораторії планують виконувати загальноклінічні, біохімічні, імунохімічні, гематологічні та цитоморфологічні дослідження.

Лабораторія "Сінево" в Херсоні є восьмою за рахунком діючою лабораторією компанії в Україні. Окрім Херсона, лабораторії "Сінево" працюють у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Вінниці, Дніпрі, Чернівцях.

Аналогічно іншим лабораторіям "Сінево", лабораторія в Херсоні відповідає міжнародним стандартам лабораторної діагностики та оснащена автоматизованим обладнанням провідних виробників США, Японії, Швейцарії, Німеччини (компанії Zeiss, Roche, Sysmex та інші).

Таке обладнання в автоматичному режимі без втручання людини виконує всі етапи досліджень. Це дозволяє лабораторії мінімізувати вплив людського фактора і, відповідно, можливості помилок в результатах.

Підготовчі роботи до відкриття лабораторії тривали близько року. На момент запуску лабораторія пройшла тримісячну роботу в тестовому режимі, а весь персонал пройшов спеціальне навчання.

Завдяки запуску лабораторії в Херсоні буде створено близько 20 робочих місць.


Довідка

"Сінево " - найбільша в Україні мережа лабораторій, що входить до шведського медичного холдингу Medicover . Мережа Сінево налічує 320 лабораторних центрів, які працюють у 125 населених пунктах України, а також 8 лабораторій, у яких виконується понад 1 тис. видів тестів.

Щороку лабораторні центри компанії обслуговують понад 4 млн клієнтів.

У 2017 році "Сінево" у складі холдингу Medicover здійснила ІРО на Стокгольмській фондовій біржі. Таким чином, "Сінево" стала першою та єдиною в Україні медичною компанією, акції якої котуються на міжнародній біржі.

З 2007 року холдинг Medicover інвестував у розвиток компанії понад 50 млн євро.

"Сінево" є найбільшим роботодавцем та інвестором серед медичних закладів в Україні. У компанії працює понад 3000 співробітників.

Загалом лабораторна мережа Synevo представлена у 10 країнах Європи. Окрім України, лабораторії Synevo працюють у Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Білорусі, Грузії, Молдові, Болгарії та Сербії.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Джерело: obozrevatel.com
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Дуейн Джонсон подарував ще один автомобіль
Девід Бекхем показав свою нову іграшку – створену спеціально для нього Maserati MC20 Fuoriserie Edition
Олександр Усик познайомився з найдорожчими автомобілями сучасності
Ілон Маск став "Людиною року" за версією журналу Time
Уилл Смит признался, что хотел уйти из жизни из-за домашнего насилия в семье
Мультимедіа
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну
Загарбники раді потрапити в український полон
Росіяни дурять своїх контрактників, щоб втримати на війні в Україні (Відео)