УКР РУС
» » Лабораторія Сінево запустила всеукраїнський благодійний проєкт для допомоги дітям із вродженими вадами серця
Всі новини

Лабораторія Сінево запустила всеукраїнський благодійний проєкт для допомоги дітям із вродженими вадами серця

3 червня 2021. Київ, Україна. Найбільша в Україні лабораторна мережа "Сінево" (входить до шведського медичного холдингу Medicover) впровадила національний благодійний проєкт, спрямований на порятунок дітей із вродженими вадами серця.

За умовами проєкту, протягом року з кожного зданого клієнтами "Сінево" аналізу для оцінки здоров'я серця і судин "Ліпопротеїди фракційно" лабораторія буде перераховувати по 10 грн благодійному фонду "Твоя опора". Фонд "Твоя опора" закуповує необхідні медикаменти для проведення операцій дітям.


Медичним партнером благодійного проєкту виступає Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова, на базі якого будуть виконуватися операції дітям.

"Нашим благодійним проєктом ми хочемо допомогти врятувати ще більше дитячих сердець і привернути увагу громадськості до проблеми вроджених серцево-судинних патологій у дітей. Що не менш важливо, ми хочемо показати, що такий діагноз – не вирок. Завдяки вчасно виконаній операції, 99,9% дітей із вродженими вадами серця виживають і після цього можуть жити повноцінним життям. За рік "Сінево" планує спрямувати понад 1 млн грн на закупівлю необхідних медикаментів для проведення операцій і порятунку дитячих сердець", – прокоментував директор з розвитку "Сінево" Микола Бутенко.

Бутенко також наголосив, що "Сінево" вже більше двох років співпрацює з благодійним фондом "Твоя опора", і за цей час спільними зусиллями вдалося допомогти врятувати життя 33 дітям. "Паралельно з участю в благодійному проєкті, ми також хочемо закликати українців більше дбати про себе і здоров'я свого серця, з огляду на жахливо високий відсоток серцево-судинних захворювань в нашій країні", – додав Бутенко.

Благодійний проєкт "Сінево" і фонду "Твоя опора" триватиме рік – з 1 червня 2021 по 31 травня 2022 року. Здати аналіз, який бере участь в благодійному проєкті, можуть всі бажаючі в будь-якому з 320+ відділень "Сінево" по всій Україні.

Щорічно в Україні народжується від 2900 до 3500 дітей з вадами серця, без надання хірургічної допомоги 91% з них помирає. Завдяки операціям 99,9% дітей виживають, і якість їх життя не відрізняється від такої у інших людей.

Аналіз "Ліпопротеїди фракційно" – це комплексне дослідження серця і судин, яке дозволяє виявити атеросклеротичні зміни в судинах навіть на ранніх стадіях, оцінити пов'язані з ними ризики для здоров'я (розвиток ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсульту), а також вибрати оптимальні методи їх попередження і лікування.

Так, за 2020 рік лабораторія "Сінево" виконала понад 85 тис. пакетів аналізів "Ліпопротеїди фракційно". Дане дослідження входить в топ-3 найбільш затребуваних тестів серед клієнтів лабораторії "Сінево" #.

Довідка

Сінево - найбільша в Україні мережа лабораторій, що входить до шведського медичного холдингу Medicover . Мережа Сінево налічує понад 320 лабораторних центрів, які працюють у 130 містах України, а також 7 лабораторій, у яких виконується понад 1 тис. видів тестів.

Щороку лабораторні центри компанії обслуговують майже 4 млн клієнтів.

У 2017 році Сінево у складі холдингу Medicover здійснила ІРО на Стокгольмській фондовій біржі. Таким чином, Сінево стала першою та єдиною в Україні медичною компанією, акції якої котуються на міжнародній біржі.

З 2007 року холдинг Medicover інвестував у розвиток компанії понад 50 млн євро.

Сінево є найбільшим роботодавцем та інвестором серед медичних закладів в Україні. У компанії працює понад 3000 співробітників.

Загалом лабораторна мережа Synevo представлена у 10 країнах Європи. Окрім України, лабораторії Synevo працюють у Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Білорусі, Грузії, Молдові, Болгарії та Сербії.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Джерело: obozrevatel.com
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Дуейн Джонсон подарував ще один автомобіль
Девід Бекхем показав свою нову іграшку – створену спеціально для нього Maserati MC20 Fuoriserie Edition
Олександр Усик познайомився з найдорожчими автомобілями сучасності
Ілон Маск став "Людиною року" за версією журналу Time
Уилл Смит признался, что хотел уйти из жизни из-за домашнего насилия в семье
Мультимедіа
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну
Загарбники раді потрапити в український полон
Росіяни дурять своїх контрактників, щоб втримати на війні в Україні (Відео)