Обидва матчі команди зіграли в Угорщині. Перша гра відбулася 9 листопада, а вже на наступний день команди зіграли ще раз. В обох матчах перемогу здобула збірна України.
Перший раз українці здобули вольову перемогу над суперником. Надь відкрив рахунок на четвертій хвилині матчу. Але вже за дві хвилини Зварич рахунок на табло зрівняв. Перемогу ж приніс влучний удар Грицини вже у другому таймі
Угорщина – Україна 1:2
Голи: Надь, 4 – Зварич, 6, Грицина, 34
Другий матч теж відзначився швидкими голами. От тільки цього разу першими забили українці – вже на першій хвилині відзначився Білоцерківець. А після цього двічі забили угорці. І саме за їх переваги команди пішли на перерву.
Та на початку другого тайму з різницею у хвилину українці забили два голи – спочатку забив Зварич, а згодом Білоцерківець оформив дубль.
Україна двічі перемогла Угорщину у товариських матчах / Фото valogatott.mlsz.hu
Однак господарі майданчика не збиралися здаватися і знову зрівняли рахунок. Та все ж ще одну перемогу святкували українці – забив Зварич.
Угорщина – Україна 3:4
Голи: Дрот, 3, 14, Річард, 28 – Білоцерківець, 1, 23, Зварич, 22, 33
У підсумку підопічні Олександра Косенка здобули дві перемоги у виїзних спарингах. Джерело: 24tv.ua




