Реванш між Повєткіним та Уайтом перенесли на 30 січня 2021 року. Про це повідомив промоутер Едді Хірн.
Росіянин захворів на коронавірус
Хірн повідомив, що Повєткін перебуває у лікарні, адже заразився коронавірусом.
На жаль, сьогодні ми отримали звістку, що Олександр Повєткін знаходиться у лікарні після позитивного результату тесту на COVID-19. Бій буде перенесений на 30 січня. Оголошення про наше шоу 21 листопада буде зроблено найближчим часом,
– повідомив Хірн.
Unfortunately we got the news today that Alexander Povetkin is in hospital after testing positive for Covid-19. The fight will now be rescheduled to a target date of Jan 30. An announcement on our Nov 21 show will be made shortly @skysportsboxing @daznboxing #rollwiththepunches pic.twitter.com/yg4p9hPzfQ
— Eddie Hearn (@EddieHearn) November 3, 2020
Як Повєткін побив Уайта
Перша зустріч боксерів відбулася у серпні 2020 року. Уайт активно розпочав поєдинок та переважав росіянина.
Проте Повєткін несподівано нокаутував Уайта й став тимчасовим чемпіоном світу за версією WBC у суперважкій вазі. Джерело: 24tv.ua



