Нападник вже встиг попрощатися з київськими вболівальниками, а також побажав "Динамо" всього найкращого. Про це він написав у інстаграмі.
"Дякую, "Динамо". Бажаю вам всього найкращого в цьому сезоні", – написав Соль.
Соль у "Динамо": головне
Фран Соль став гравцем "Динамо" у січні 2019 року, перейшовши з "Віллем ІІ" за 3,5 мільйона євро.
У "Динамо" Соль не зміг стати основним гравцем: він зіграв усього 23 матчі, в яких забив 4 голи.
Не будучи основним гравцем, Соль є фінансовим тягарем для "Динамо". За інформацією ЗМІ, він має найбільшу зарплату у команді – 1,2 мільйона доларів на рік. Джерело: 24tv.ua



