Стали відомі нові подробиці кривавої трагедії, що сталася в ніч на п'ятницю поблизу села Новоселиця Житомирської області, де розстріляли 7 осіб. У Новоселиці журналісти "Сегодня" розшукали жінку стрілка Ольгу, вона розповіла про те, що трапилося.
"Затриманий – мій чоловік. Все це сталося на березі ставка. Там, де випивається горілка, – завжди конфлікт. Мій чоловік запальний. Він вже визнав свою провину. Що стало причиною конфлікту? Чоловік встиг мені сказати, що конфлікт розгорівся через слова його приятелів про те, що вони воювали, а він своїх дітей не пустив в армію", – розповіла дружина затриманого Ольга.
Жінка додала, що частина із загиблих були приятелями чоловіка, які неодноразово приїздили до нього порибалити.
Закінчуючи розмову, Ольга риторично додала: "Добре в нашій родині вже не буде ніколи". Також відомо, що єдиного, хто вижив у цій стрілянині, поліція забрала на допиті.
Як повідомляв 5.UA, стрілянина сталася сьогодні, 22 травня, приблизно о 01:00, неподалік водойми, що у селі Новоселиця Попільнянського району Житомирщини. Між власником ставу, місцевим жителем 1962 року народження, та групою приїжджих осіб виник конфлікт, під час якого власник водойми із мисливської рушниці смертельно поранив 7 чоловік. Зараз на місці події продовжують працювати слідчо-оперативні групи. Наразі провадження відкрито за ч. 2 ст. 115 КК України.



