Та на початку Яремчук віддав два результативні паси у матчі проти румунського "Віторула". На 13-ій хвилині він віддав результативний пас на Деягере (це вже був другий гол у матчі).
Згодом Яремчук асистував Кубо.
Незадовго до перерви Яремчук забив сам. Форвард відзначився з пенальті, який сам і заробив.
На його рахунку і п'ятий гол "Гента" у матчі.
А до 70-ї хвилини зустрічі рахунок матчу був 6:3.
Варто відзначити, що у цьому матчі в основі "Гента" вийшов і захисник Ігор Пластун. Півзахисник Роман Безус цю гру провів у запасі. Джерело: 24tv.ua



