Українець Яремчук забив два голи та віддав два паси у матчі Ліги Європи: відео

Український нападник Роман Яремчук вийшов у старті бельгійського "Гента" на матч кваліфікації Ліги Європи. І нападник ще до кінця зустрічі оформив дубль.

Та на початку Яремчук віддав два результативні паси у матчі проти румунського "Віторула". На 13-ій хвилині він віддав результативний пас на Деягере (це вже був другий гол у матчі).



Згодом Яремчук асистував Кубо.



Незадовго до перерви Яремчук забив сам. Форвард відзначився з пенальті, який сам і заробив.



На його рахунку і п'ятий гол "Гента" у матчі.

А до 70-ї хвилини зустрічі рахунок матчу був 6:3.



Варто відзначити, що у цьому матчі в основі "Гента" вийшов і захисник Ігор Пластун. Півзахисник Роман Безус цю гру провів у запасі. Джерело: 24tv.ua