Стрічки, присвячені Революції гідності, мистецький проект "Сторожа" і фотовиставка майданівця Олександра Тимошенка під назвою "Розстріляний Майдан" – це заходи, які відбудуться у столиці в ході вшанування пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні до п'ятої річниці подій зими 2014 року.
18 лютого проведуть молебень біля хреста на вулиці Інститутській, того ж дня запланована пелюсткова хода.
19 лютого потерпілі, родини Героїв Небесної Сотні за участі представників ООН проведуть прес-конференцію, на якій представлять звіт результатів розслідування злочинів проти активістів Євромайдану.
"Цьогорічна програма є, мабуть, найпотужнішою за всі 5 років. І це очевидно, бо маємо певну історичну дистанцію, маємо розуміння і потребу вшановувати пам'ять про події", – зауважив генеральний директор Національного музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.
Анонсують також "тиху акцію янголів" на Інститутській. Цього року молебень має очолити митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
"Щоб він правив цю панахиду 20 лютого 2019 року о 10 годині в Михайлівському соборі. Саме для всіх бажаючих українців. Без рамок, без УДО, без посилених заходів безпеки", – зазначив голова спілки "Ініціативна група постраждалих/поранених" Павло Сидоренко.
Джерело: 5.ua


