Естерсунд – Динамо 0:0
Матч завершився безгольовою нічиєю. Гра відбулася на центральному міському стадіоні міста Марбелья.
"Динамо" розпочало матч з "Естерсундом" у такому складі: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Буяльський, Че Че, Шапаренко, Циганков, Вербич, Соль.
Раніше кияни в рамках іспанського збору перемогли софійський ЦСКА. Наступну гру "біло-сині" проведуть проти Нью-Інгленд Революшн.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



