"Динамо" не змогло перемогти скромний клуб із Швеції

Київське "Динамо" провело черговий матч в рамках зборів, які проходять в іспанській Марбельї. Столична команда зіграла зі шведським "Естерсундом".

Естерсунд – Динамо 0:0

Матч завершився безгольовою нічиєю. Гра відбулася на центральному міському стадіоні міста Марбелья.

"Динамо" розпочало матч з "Естерсундом" у такому складі: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Буяльський, Че Че, Шапаренко, Циганков, Вербич, Соль.

Раніше кияни в рамках іспанського збору перемогли софійський ЦСКА. Наступну гру "біло-сині" проведуть проти Нью-Інгленд Революшн.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua