Під час відпочинку у Білгороді-Дністровському, звідки родом Ломаченко, боксер вирішив зіграти у баскетбол. Варто зазначити, що робив він це у спортзалі школи №5, де починав займатися боксом. Та для того, щоб зіграти у баскетбол, довелося зараз прибрати боксерські груші.
Нагадаємо, перед цим Ломаченко ще й зіграв у хокей просто неба під час відпочинку.
До слова, Василь Ломаченко може втратити один з чемпіонських поясів.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



