УКР РУС
» » Коболєв вирішив протягом року віддавати на благодійність 100% зарплати і бонусів
Всі новини

Коболєв вирішив протягом року віддавати на благодійність 100% зарплати і бонусів

Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що увесь рік, починаючи з лютого, віддаватиме свої доходи в компанії на благодійність. Про це він написав на сторінці у Facebook.

"Я був і залишаюсь глибоко переконаним, що ринкові зарплати є обов'язково умовою якісного управління будь-якою компанією, включно з державними. Не завжди достатньою, але точно обов'язковою. На жаль, тема моєї заробітної платні та премій стала політичною: дуже багато політиків-популістів стали її використовувати як інструмент дискредитації реформ та для підвищення власного рейтингу в рік подвійних виборів", – пише Коболєв.

І додає: "Результатом надмірної політизації цього питання стала нещодавня спроба уряду втрутитись в питання, які за Законом є виключною прерогативою наглядової ради, по-суті ставлячи під сумнів всю реформу корпоративного управління державних компаній. Саме тому, з метою зняття цього питання з порядку денного політичних дебатів, я прийняв рішення спрямовувати всі доходи, які отримуватиму в "Нафтогазі" (заробітну платню, премії та "бонуси") в період з початку лютого і до кінця поточного року на благодійність".

За його словами, наразі ці кошти будуть скеровуватись порівну трьом організаціям: "Народному тилу" – на підтримку родин загиблих армійців, "Повернись живим" – на підтримку армії, та "Таблеточки" – на допомогу дітям з онкологією.

Як уточнив керівник "Найтогазу", саме ці організації він обрав, оскільки впевнений, що гроші будуть використані прозоро та з користю. Але – залишає за собою право змінювати перелік та пропорцію розподілу.

"Незмінним залишиться тільки відсоток від доходів до перерахування – 100%, про що обіцяю щонайменше раз на місяць звітувати на своїй ФБ-сторінці", – наголосив Коболєв.

Окремо він звернув увагу, що вимагати від керівників інших держкомпаній такого ж рішення було б несправедливо, адже його ситуація є унікальною: "Я дійсно отримав значну суму бонусу після стягнення з Газпрому $2,1 млрд на користь "Нафтогазу". Тому вважаю, що можу собі це дозволити.

Джерело: 5.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну