Після контрольного матчу проти "Карабаху" Фонсека сказав, що задоволений усіма гравцями, які перебувають на зборах.
"У найближчому майбутньому до нас приєднаються, можливо, один-два гравці", – цитує Фонсеку офіційний сайт "Шахтаря".
Однак йдеться про футболістів, яких "Шахтар" уже придбав.
"Так, говорю лише про тих, хто вже гарантовано в "Шахтарі", – Манор Соломон і Маркос Антоніо. Останній ще дуже молодий, йому також знадобиться деякий час, аби навчитися нашої гри", – резюмував португалець.
Раніше донецький клуб оголосив про підписання нападника "Карпат" Данила Сікана та перехід захисника "Олександрії" Валерія Бондаренка.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



