Рахунок у цій грі відкрили саме українки. Перша шайба нашої команди на рахунку Владислави Скащук.
Під час другого періоду наші хокеїстки Владислава Скащук та Дар’я Цимиренко закинули дві шайби без відповіді. У підсумку матч завершився перемогою українок з рахунком 3:1.
Попереду у збірної України матчі з командами Бельгії, Болгарії і Гонконгу. Відбірковий турнір триватиме до 18 січня.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



