Тепер вже екс-захисник "Ельче" перейшов у каталонський клуб на правах вільного агента.
Контракт гравця з новою командою розрахований до кінця поточного сезону.
OFICIAL | El #LleidaEsportiu i l'@elchecfoficial acorden la cessió d'Ivan Zotko
https://t.co/VUmwrOtUWY#Seguim! pic.twitter.com/LPTKuE39aG
Після 19 турів "Льейда" займає друге місце у своїй групі Сегунди Б.
За "Ельче" українець провів 11 матчів, 8 з яких – в минулому сезоні.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram
Джерело: 24tv.ua



