Баскетболіст записав відеозвернення, в якому побажав усім перемог.
Нагадаємо, що Святослав Михайлюк провів матч у складі резервної команди "Лейкерс" у молодіжній лізі НБА. У грі проти "Північної Арізони" нестримний українець набрав 47 очок і встановив рекорд сезону. Джерело: 24tv.ua



