У вихідні в Україні знову прийшов сніг і новорічний настрій. Відчуття наближення свят додали і народні обранці, які на цьому тижні пішли на новорічні канікули. Останній в цьому році робочий тиждень Верховної Ради повинен був визначити розвиток важливих напрямків, таких як церква, ринок землі, і безпека на дорогах.
До останнього якраз і відноситься законопроект №8492, що збільшує штрафи за порушення правил пользования ремнями безпеки і мотошоломами майже в 17 разів - з 51 грн до 850 грн.
Верховна Рада України не підтримала у другому читанні та в цілому проект закону. На користь законопроекту проголосували 185 народних депутатів при мінімально необхідних 226 голосах. Таким чином, рішення злободенної проблеми знову відклали.
Ми тим часом вирішили поцікавитися у таксистів, вантажоперевізників і звичайних водіїв легкових автомобілів, як вони ставляться до самої ідеї - збільшувати штрафи за їзду без ременів безпеки. Що з цього вийшло - дивіться на відео.
Опитані в цілому підтримували ініціативу.
"Що не доходить через голову - дійде через гаманець", - ділиться думкою водій "Швидкої". "Ремені придумали не дурні люди", - каже водій іномарки, звертаючи увагу на те, що всі пасажири в його авто пристебнуті.
Раніше нагадаємо, сайт "Сегодня" розповідав, де в Україні найвідповідальніші водії, що піклуються про безпеку.
А мешканка Дніпра Тетяна Дашевська розповіла нам, як ремінь безпеки врятував їй життя.
Джерело: segodnya.ua


