Банду з чотирьох рекетирів знешкодили правоохоронці на Буковині. Один із них – колишній працівник поліції.
Злочинців підозрюють у залякуванні підприємців з метою "кришування" їхнього бізнесу.
Схопили бандитів, коли ті викрали 37-річного перевізника. У нього злочинці вкрали два автомобілі, а його самого били, поки він не знепритомнів, після – вивезли за місто і утримували у покинутому будинку. Таким чином бандити вимагали у чоловіка по 200 доларів за кожен рейс.
Правоохоронцям удалося затримати усіх членів банди. Під час обшуку у них знайшли зброю та боєприпаси.
"Усі члени групи уже були раніше судимі за різні тяжкі злочини, у тому числі і за розбійні напади, відбувши покарання вони і далі порушували закон і займалися вимаганням, викраденням людей і незаконним заволодінням транспортними засобами. Члени злочинної групи перебувають в ізоляторі тимчасового тримання – вирішується питання оголошення їм підозр", – розповів начальник ГУ НП в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв.
Джерело: 5.ua


