Однак клуби не підтримали такого рішення, залишивши формат з 12 командами, який існує і зараз. За розширення проголосували лише три клуби – львівські "Карпати", київське "Динамо" та одеський "Чорноморець", повідомляє FootballHub.
BREAKING
Більшість клубів УПЛ підтримує чемпіонат із 12 командами.
За 16 виступили @FCKarpatyLviv, @DynamoKyiv і Чорноморець. pic.twitter.com/OoYbAywBmE
Нагадаємо, згідно із теперішнього регламенту змагань, 12 команд грають першу половину чемпіонату два кола. Після цього вони діляться на дві групи – перша шістка грає за чемпіонство та місця у єврокубках, друга шістка – за збереження місця в УПЛ на наступний сезон (вилітає остання команда, клуби, які зайняли 10 та 11 місця – грають перехідні матчі з командами з Першої ліги). Джерело: 24tv.ua



