У Києві біля "втомленого" Шулявського шляхопроводу з'явилася глибока траншея. Вона проходить уздовж пішохідної доріжки і нічим не огороджена, передає кореспондент сайту "Сегодня".
За словами місцевих жителів, траншею викопали кілька днів тому. Ймовірно, сюди будуть укладати комунікації. На місці продовжує працювати будівельна техніка.
Нагадаємо, за останніми даними від чиновників, старт демонтажу мосту черговий раз відклали - цього разу до середини січня. Влада міста заявляла, що вже почалася реконструкція транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана в Солом'янському і Шевченківському районах Києва.
Як повідомляли в КМДА, будувати на місці старого шляхопроводу будуть розв'язку-конюшину з поворотом з вул. Довженка на пр-т Перемоги і демонтажем частини цеху №5 заводу "Більшовик", розроблену в 2008 році "Київдормістпроект". Пустити рух по новому мосту в мерії мають намір до кінця цього року, а завершити всі роботи планують за 17 місяців. Обійдуться вони майже в 811 млн грн, у тому числі компенсацію за знесення цеху №5.
Джерело: segodnya.ua






